KONTAKT


Jmenuji se Petr Dvořáček a aktivně fotím více než osm let. Je to můj velký koníček a stále mě to baví. Začal jsem focením rodinných oslav a táborských zákoutí, ale brzy jsem se vyprofiloval do focení reportáží a portrétů.

 Už při svém prvním portrétním focení jsem zjistil, že nejdůležitější je přátelský, individuální a kreativní přístup. Proto vždy dbám na nejvyšší kvalitu výsledných fotografií, tak aby Vaše vzpomínky zůstaly krásné i za několik desítek let. Využívám tedy profesionální techniku Nikon a s tou za Vámi cestuji po celých jižních Čechách. V poslední době se také rád věnuji zaučování mladších kolegů do praxe.

Telefon:

+420 725 787 073

Kontaktujte mě


Reference

Irena Široká

"Krásné svatební fotky! Byli jsme nadšeni! Jak s kvalitou fotek tak s cenou a rychlostí upravených a dodaných fotek. Můžeme jen doporučit!"

Veronika Čítková

"Velmi příjemné focení, super přístup a výběr míst vhodná pro focení. Moc děkuji za krásné fotografie. Vřele doporučuji"

Veronika Jůzlová-Králová

"Petr je profík na správném místě. Jeho přístup a spolupráce je vynikající. Strávil s námi svatební den. Fotky jsou perfektní. Má výborné nápady a byla s ním skvělá zábava :-) Novomanželé Královi vřele doporučují!!" 

Denisa Hrachovcová

"Tohoto mladého a talentovaného fotografa mohu jedině doporučit!! :-)"

Jakub Přibilík

"Petr se ve focení rozhodně vyzná a s foťákem pracuje skvěle! S přítelkyní od něj máme ty nejlepší fotky. Focení s ním je zábava! Mohu jedině doporučit."


Tereza Gáliková

"Příjemné prostředí a skvělá spolupráce. Petr měl dobré rady, když jsem nevěděla, co a jak a byla zábava. :) Můžu vřele doporučit." 


Jana Váňová

"Super! Moc děkujeme :-)

Fotky jsou super! :-)

Určitě se zase ozveme."


Natálie Šídlová-Kunstová


"Děkujeme moc za fotky, máte pravdu, jsou povedené :)."

Aneta Štěpánková

"Skvělý přístup, zábava, odreagování =) těším se na další focení =) Můžu vřele doporučit" 

Pavel Jedlička

"Ahoj Petře,

Děkuji za fotky, právě jsem je doprohlédl.
Je to paráda!"

Klára Šímová

"Byla jsem na focení v ateliéru a nemůžu si na nic stěžovat. Příjemné prostředí, jednání, uvolněná atmosféra. Velmi jsem ocenila, že fotograf poradí, ale i nechá prostor pro vlastní představy. Byl to opravdu zážitek a výborná zkušenost, z které mi zbyly nádherné a hlavně přirozené fotky. Fotograf je opravdu šikovný a jeho práci mohu všem jen doporučit! :)"

Radek Kalaš

"Super, moc děkujeme, fotky jsou krásné.. v případě nafocení dalších fotek se určitě obrátíme na Vás."